slider

Oświadczenie o dostępności cyfrowej

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Opolu, przy ul. Książąt Opolskich 27,
45-005 Opole zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej BIP znajdującej się pod adresem bip.pppopole.pl zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 12 kwietnia 2012 ws. Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.
Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej BIP Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Opolu, przy ul. Książąt Opolskich 27, 45-005 Opole, tel: 77 4410245  znajdującej się pod adresem bip.pppopole.pl
Niniejsze strona internetowa jest zgodna z następującymi standardami:

  • WCAG 2.2 poziom AA
  • HTML 5
  • CSS3
  • JavaScript ( jQuery 1.11.2)
  • PHP 8,2

Kompatybilność

Serwis jest w pełni rozpoznawalny przez programy czytające dla osób niewidomych Window-Eyes, JAWS czy NVDA. Obsługa serwisu możliwa jest przy pomocy myszki.

Wygląd

Serwis jest wyposażony w mechanizmy ułatwiające przeglądanie treści przez osoby niedowidzące. Zmiana wielkości czcionki, zmiana kontrastu.
Całość serwisu oparta jest na stylach CSS.

Skróty klawiszowe

Serwis nie jest wyposażony w skróty klawiaturowe, które mogły by wchodzić w konflikt z technologiami asystującymi (np. programy czytające), systemem lub aplikacjami użytkowników.
Niniejsze oświadczenie sporządzono dnia 01.10. 2019 na podstawie informacji dostarczonej przez projektanta strony. Oświadczenie zostało poddane przeglądowi dnia 01.10.2019 r.
Wszelki nieprawidłowości w zakresie zgodności oraz występowanie o informacje i treści wyłączone z zakresu dyrektywy UE 2016/2102 można kierować telefonicznie (tel.77 4410245), elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub listownie do Dyrektora  Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Opolu, przy ul. Książąt Opolskich 27, 45-005 Opole